Sakarya Lazer Epilasyon

Sakarya Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için uzun senelerdir kullanılan bir yöntem. ND Yag Lazer Epilasyon ise bu alanda geliştirilmiş yeni bir teknoloji. Çok koyu tenlerde bile sorunsuz bir halde kullanılabilen bu yöntem bununla birlikte yaz aylarında da güvenle uygulanabiliyor. Üstelik ND Yag Lazer teknolojisi istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlarken hem de cilt yenilenmesine de yardımcı olarak çok daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar.

ND Yag ile çok koyu tenlerde dahi iyi sonuçlar almanın nedeni bu yöntemin öteki lazer türlerine nazaran dalga türü en derine inen olmasıdır. Bu sayede kılın köküne kadar inilerek en iyi neticeların alınmasını sağlar. Üstelik işlem esnasında duyacağınız acı seviyesi diğer lazerlerle hemen hemen aynıdır. Seanslar genellikle ortalama 8 aylık aralıklarla uygulanmaktadır ve seanslar arasında bir yada iki kere kontroller gerçekleşmektedir. Alınacak sonucun hızı ve toplam kaç seans gerektiği kişinin yaşına, yapısına, ten rengi ve tüy rengine göre değişebilmektedir. ND Yag Lazer yöntemi çok koyu renk tene sahip insanlara uygulanabileceği benzer biçimde aynı zamanda çok açık renge sahip tüyleri olan insanlara da uygulanabilir.

ND Yag Lazer bacaklar, sırt, bikini bölgesi, karın, kollar, koltuk altları ve yüz gibi vücudun bir çok yerine uygulanabilir. Sonuç almada en etkili lazer yöntemi olan ND Yag hakkında daha fazla data almak için kliniğimize danışabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Buz Lazer Epilasyon Çok Daha Hızlı ve Bu Nedenle Çok Daha Acısız